Obrączki

Wszystkie nasze obrączki zarówno starej jak i nowej kolekcji standardowo wykonujemy w szerokościach +/- 1 mm. Dopasowujemy również wysokości +/- 0,5 mm oraz rozmiary co 0,5. Szerokość obrączki minimalna 2,5 mm maksymalna 9 mm. 

Kolejnym bardzo ważnym parametrem jest wysokość obrączki, to ona decyduje o odpowiedniej budowie obrączki, dlatego w...

Wszystkie nasze obrączki zarówno starej jak i nowej kolekcji standardowo wykonujemy w szerokościach +/- 1 mm. Dopasowujemy również wysokości +/- 0,5 mm oraz rozmiary co 0,5. Szerokość obrączki minimalna 2,5 mm maksymalna 9 mm. 

Kolejnym bardzo ważnym parametrem jest wysokość obrączki, to ona decyduje o odpowiedniej budowie obrączki, dlatego wysokość (grubość) minimalna w większości modeli dopuszczona do sprzedaży przez naszą firmą to 1.2 mm (czasami na życzenie i odpowiedzialność klienta możemy zejść do 1.05 mm). Traktujemy naszą pracę bardzo poważnie dlatego kierując się naszym doświadczeniem i wiedzą nie sprzedajemy produktów, które nie spełniają naszych wymogów jakościowych, obrączka o wysokości np. 0,8 mm może się wygiąć np. przy niesieniu zgrzewki wody mineralnej. Prosimy zawsze o kontakt byśmy mogli Państwu wyjaśnić wszelkie niejasności i pomóc dobrać odpowiednie parametry ponieważ najlepszy model wybiorą Państwo sami - obrączki muszą się podobać bo jest to jednak pamiątka, sentyment i będzie z Państwem codziennie i w każdej chwili. W przypadku potrzeby określenia wagi lub zmiany dodatkowych parametrów zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. 

Stopy 

Standardowo wykonujemy nasze obrączki w próbie 585 w kolorach: żółty, biały palladowy 19% lub białe złoto niklowe - mając na uwadze dyrektywę EN 1811:2011 (białe złoto niklowe jest na życzenie Klienta) oraz czerwony. Realizujemy również zamówienia na obrączki żółte próby 333. W przypadku próby 750 zarówno w kolorze żółtym jak i białym palladowym 12% prosimy o kontakt z Działem Handlowym w kwestii ustalenia terminu realizacji. 

Oprawa kamieni 

Kamienie (zarówno cyrkonie jak i brylanty) oprawiamy we wszystkich naszych obrączkach – również w tych o obniżonej wersji wagowej.

Komfort Fit

Wszystkie nasze obrączki standardowo wychodzą w wersji Komfort Fit czyli posiadają soczewkę, możemy wykonać bez soczewki na życzenie klienta. Proszę Pamiętać że przy węższych obrączkach soczewka występuje ale jest mało widoczna.

Obrączki srebrne 

Wszystkie obrączki z Nowej Kolekcji wykonujemy również w całości ze srebrna próby 925. Od 1 marca 2014 roku rozpoczynamy także produkcję obrączek srebrnych według zapotrzebowania/ życzenia naszych Klientów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nowym, atrakcyjnym cennikiem. 

Więcej

Obrączki Jest 70 produktów.

Podkategorie

  • Kolekcja klasyczna

    Kategoria obrączek złotych w wzornictwie klasycznym. Kolejne wzory różnią się wysokością, szerokością oraz innymi detalami które są dostępne w opisie konkretnych modeli. Obrączki zaprezentowane w tej kategorii są przykładowo obliczone w dwóch próbach złota. Każda obrączka standardowo jest wykonana z soczewką ( komfort - fit ) ale na życzenie może być wykonana klasycznie. Do każdego modelu możliwość oprawienia kamieni cyrkonia / brylant.

  • Obrączki wielokolorowe
  • Obrączki wielokamieniowe

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrączek zdobionych kamieniami. Oprawiamy wszystkie dostępne kamienie naturalne (brylanty, szafiry, rubiny, szmaragdy oraz inne), a także cyrkonie w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Nasze obrączki są wykonane w najwyższej jakości, z dbałością o detale, a nasze doświadczeni pozwoli Państwu na dokonanie właściwego wyboru.

  • Obrączki złote...

    Kategoria obrączek klasycznych prostych (nie wyoblonych do góry), które mogą mieć boki proste lub fazowane - by zapobiec / ograniczyć możliwości uszkodzenia prostej krawędzi ( kąt 90% ) podczas użytkowania. Obrączki proste, łączą w sobie ponadczasową klasykę z lekkim duchem aktualnych trendów. Szerokości obrączek: od 2.5 mm do 10 mm, regulowane co 0,5 mm czyli np. 4 mm ; 4,5 mm ; 5 mm itp. Obrączki prezentują się świetnie na każdej dłoni. W tej grupie prezentujemy konfiguracje dla próby 585 14K. Obrączki oczywiście dostępne w trzech próbach złota: 333 8K ; 585 14K ; 750 18K (które można dowolnie zmieniać) oraz kolorystyce: złoto żółte, białe złoto, białe złoto palladowe,czerwone złoto. Dodatkowo według życzeń klienta możliwość oprawy kamieni - cyrkonii lub brylantów, rubinów, szafirów, szmaragdów itp. Jesteśmy w pełni gotowi by spełnić najbardziej wyszukane pomysły naszych klientów. 

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 70 elementów