Kolekcja klasyczna

Kategoria obrączek złotych w wzornictwie klasycznym. Kolejne wzory różnią się wysokością, szerokością oraz innymi detalami które są dostępne w opisie konkretnych modeli. Obrączki zaprezentowane w tej kategorii są przykładowo obliczone w dwóch próbach złota. Każda obrączka standardowo jest wykonana z soczewką ( komfort - fit ) ale na życzenie moż...

Kategoria obrączek złotych w wzornictwie klasycznym. Kolejne wzory różnią się wysokością, szerokością oraz innymi detalami które są dostępne w opisie konkretnych modeli. Obrączki zaprezentowane w tej kategorii są przykładowo obliczone w dwóch próbach złota. Każda obrączka standardowo jest wykonana z soczewką ( komfort - fit ) ale na życzenie może być wykonana klasycznie. Do każdego modelu możliwość oprawienia kamieni cyrkonia / brylant.

Więcej

Kolekcja klasyczna Jest 26 produktów.

Podkategorie

  • Obrączki złote półokrągłe

    Obrączki klasyczne półokrągłe których nie trzeba przedstawiać, klasyczny wzór, klasyczny wyrób, który w sposób bezkompromisowy opiera się zmieniający w czasie trendom. Obrączki oczywiście dostępne w trzech próbach złota: 333 8K ; 585 14K ; 750 18K oraz kolorystyce: złoto żółte, białe złoto, białe złoto palladowe,czerwone złoto. Dodatkowo według życzeń klienta możliwość oprawy kamieni - cyrkonii lub brylantów, rubinów, szafirów, szmaragdów itp. Jesteśmy w pełni gotowi by spełnić najbardziej wyszukane pomysły naszych klientów. 

  • Obrączki złote...

    Kategoria obrączek klasycznych prostych (nie wyoblonych do góry), które mogą mieć boki proste lub fazowane - by zapobiec uszkodzeniom prostej krawędzi ( kąt 90% ) podczas użytkowania. Obrączki proste, łączą w sobie ponadczasową klasykę z lekkim duchem aktualnych trendów. Szerokości obrączek: od 3 mm do 10 mm, regulowane co 0,5 mm czyli np. 4 mm ; 4,5 mm ; 5 mm itp. Obrączki prezentują się świetnie na każdej dłoni. Dodatkowo, możliwość oprawienia kamieni wg. specyfikacji klienta.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 26 elementów