Polityka Prywatności

Nasza firma, w sposób ograniczony zbiera informację dotyczące klientów i pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy niechętni nachalnemu marketingowi, jednak w celu realizacji zamówień, ułatwienia poruszania się po sklepie, a nawet uproszczenia realizacji zakupów jesteśmy zmuszeni zbierać pewne dane. Dziękujemy za zrozumienie, całość jest wyjaśniona w regulaminie którego fragment dotyczący ochrony danych cytujemy poniżej:

15. Ochrona danych osobowych. Polityka prywatności

Pkt. 1. Informujemy że administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez klientów niniejszego sklepu internetowego jest Firma KRiM Robert Kumor ul. Lisia 84 43-220 Międzyrzecze tel. 531070107 e'mail: biuro@bizuteriakumor.pl - możesz się z nami skontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Twoich danych.


Pkt. 2. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich podanie jest warunkiem niezbędnym do zawarcia umowy kupna sprzedaży lub świadczenia określonych usług przez firmę KRIM Robert Kumor.


Pkt. 3. Dane osobowe przekazywane w celach niezbędnych do realizacji zamówienia gromadzone są przez firmę KRiM Robert Kumor zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Przekazane dane wykorzystywane są wyłącznie w celach niezbędnych do realizacji zamówienia oraz do podejmowania odpowiednich programów marketingowych. W żadnym wypadku gromadzone dane nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim nie związanym z procesem realizacji zamówienia zgodnie z ustawą "o ochronie danych osobowych".


Pkt. 4. Dane osobowe będą przechowywane do czasu ich usunięcia, odwołania zgody, lub do czasu zakończenia praw wynikających z tytułu zawartej umowy tj. gwarancji i rękojmi na zakupione produkty.


Pkt. 5. Administrator serwisu dołożył należytej staranności w celu odpowiedniego zabezpieczenia przekazanych danych osobowych, a w szczególności przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.


Pkt. 6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.


Pkt. 7. Nabywca ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich edytowania, do przeniesienia danych do innej firmy oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Usunięcie danych osobowych możliwe jest w każdym momencie poprzez funkcję usunięcia konta. Funkcja "Usuń moje konto" dostępna jest w panelu każdego klienta. Prośba o usunięcie danych osobowych może odbyć się również poprzez wysłanie stosownego pisma w formie pisemnej na adres: PKRiM Robert Kumor ul. Lisia 84 43-220 Międzyrzecze, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@bizuteriakumor.pl


Pkt. 8. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom: odpowiedzialnym za realizację dostawy, za realizację zamówienia mając na uwadze wszystkie jego etapy, pośredniczącym w procesie płatności za zamówienie firma Tpay Krajowy Integrator Płatności S.A. ul. Św. Marcin 73/6 61-808 Poznań NIP: 7773061579 REGON: 300878437 KRS: 0000412357

Pkt. 9. Newsletter jest usługą polegająca na przekazywaniu informacji o nowych produktach, promocjach, konkursach i ważnych wydarzeniach przy pomocy dokumentów elektronicznych i poczty elektronicznej. Subskrybent ma w każdym momencie prawo do rezygnacji z otrzymywania subskrypcji. Powierzone dane nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim oraz służą w celu przedstawienia oferty marketingowej, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).


Pkt. 10. W zakresie wynikającym z przepisów prawa, każda osoba ma prawo do:

  • Dostępu do danych

  • prawo do sprostowania danych

  • prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”)

  • prawo do ograniczenia przetwarzania

  • prawo do przenoszenia danych

  • prawo do informacji o odbiorcach, którym administrator ujawnił dane osobowe

  • prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych

  • prawo do nie podlegania decyzjom, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu