Para obrączek klasycznych złoto 333 szerokość 4 mm
  • Para obrączek klasycznych złoto 333 szerokość 4 mm
  • Para obrączek klasycznych złoto 333 szerokość 4 mm

Para obrączek klasycznych złoto 333 szerokość 4 mm

678,00 zł
Brutto
Ilość

Komplet klasycznych obrączek złotych o profilu półokrągłym z soczewką wewnątrz ComfortFit. Prezentowana cena to obrączki o szerokości 4 mm i wysokości min. 1.2 mm by zapewnić odpowiednią budowę produktu. Wykonanie w próbie złota 333, dostępne są również próby 585 i 750

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Do wyceny przykładowo przyjęto rozmiary 14 i 24 oraz próbę złota 333 kolor żółty, dla wszystkich klientów dokonujemy wyceny indywidualnej, mając na uwadze specyfikę wyrobów i rzetelne podejście. Cena odzwierciedla ilość zużytego złota dlatego podane ceny mogą się różnić finalnie, stąd preferujemy kontakt z każdym naszym klientam, a dodatkowo pozwala nam to na ewentualne podzielenie się z klientem naszym doświadczeniem by wybór był jak najlepszy uwzględniając preferencje wizualne, cenowe i użytkowe

UWAGA - możliwe odchylenie od wyceny do 15%

UWAGA PROBA 333 kolor złota tylko żółty

waga wyrobu około 5 g dla podanych rozmiarów, (zmiany dla innych rozmiarów granicach 4.5 g do 6.5 g)

9 Przedmioty

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

16 innych produktów w tej samej kategorii: